Koraliki świętują Halloween.

http://www.magraf.com.pl/sale.htmlHalloween, tradycja wesołych obchodów wigilii Wszystkich Świętych, która przywędrowała do nas z Ameryki, jest coraz bardziej popularna i w Polsce. Uczestnicy zabawy przebierają się za potwory, wampiry czy czarownice, aby odstraszyć złe duchy. Podstawowy atrybut Halloween to oczywiście wydrążona i podświetlona dynia, przedstawiająca wampira z wyciętymi, wielkimi zębami. Kolory dominujące w tym dniu to pomarańczowy i czarny.

Halloween
Odpowiednią biżuterią na ten dzień będzie naszyjnik,  składający się z elementów przypominających różne gatunki dyni. Do wykonania poszczególnych elementów użyto koralików Preciosa – koraliki drobne – oraz Preciosa Twin. Kolory koralików to różne odcienie pomarańczu. 6285249899_1bf2c45b42_b 6285249919_8492e58d05_b 6285249933_d3c15c2a0c_b

A teraz coś dla czarownicy, która wraz z czarnym kotem w halloween przepowiada przyszłość. Odpowiednim uzupełnieniem jej stroju będzie elegancki, czarny kapelusz. Wykonany został z czarnych koralików  drobnych Preciosa i pomarańczowych koralików różnych.

hal1
http://preciosa-ornela.com/cz/mirne-pokrocily/317-carodejnicky-klobouk

Wszystkie koraliki halloweenowe teraz z 25% rabatem.

baner_na_promocje_halloween


scary24

Tymczasem, Maria

Reklamy
Koraliki świętują Halloween.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s