Koraliki szykują się na Święta

Jest połowa listopada i choć za oknami piękna, złota jesień, my powoli zaczynamy już myśleć o zbliżających się świętach. Okres Bożego Narodzenia to niewątpliwie najpiękniejszy czas – wszystko wtedy różni się od pozostałej części roku. Nasze mieszkania są pięknie udekorowane ozdobami świątecznymi. Najbardziej cenne są te, które wykonamy sami z naszymi najbliższymi. Wśród ozdób, które mają symboliczne znaczenie, i których nie może zabraknąć są:  aniołek –  ma nas ustrzec od wszelkiego złego,  gwiazdki –  tak jak 2 tysiące lat temu, mają wskazywać drogę, aby pomóc wrócić tym którzy wyjechali, łańcuchy – symbolizujące więź rodzinną, dzwoneczki – radośnie obwieszczają dobrą nowinę.

ice1

Nasze koraliki właśnie  rozpoczęły wielkie przygotowania. W czwartkowe popołudnie, wraz z grupą przyjaciół postanowiliśmy wykonać ozdoby choinkowe. Na brak materiałów i kolorystykę koralików nie możemy narzekać. Na stole wylądowały kolorowe koraliki Preciosa – koraliki drobne i koraliki rurki, żyłki, druciki, złote i srebrne nitki, oraz niezbędne narzędzia. Wśród gwaru, śmiechu, ale też w skupieniu powstawały nasze cacuszka.

Wspólna zabawa przeciągnęła się do  samego wieczora. Niezależnie od wieku, wszyscy uczestnicy z dumą prezentowali swoje dzieło.

750

657

727

715

660 709

749

1170 1096 1205 695

Fotoreportaż z warsztatów tworzenia ozdób świątecznych w firmie MAGRAF
Fotoreportaż z warsztatów tworzenia ozdób świątecznych w firmie MAGRAF

Tymczasem.

Maria

Reklamy
Koraliki szykują się na Święta

Jedna uwaga do wpisu “Koraliki szykują się na Święta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s